2008 december 4-én csütörtökön Alapítványunk versenyzői részt vettek a Veszprémi judo club szervezésében megrendezésre kerülő Mikulás kupán. A hétköznap délutáni időpont ellenére szép számmal érkeztek judosok a környező településekről, Zircről, Ajkáról, Veszprémből.
Balatonfüred 7 fővel indult a megmérettetésen, akik közül egy fő visszalépett.

Bár a sorsolással és a mérlegelésben nem voltunk mindennel elégedettek versenyzőink közül mindenki dobogóra állhatott, egy első helyet és két második és három harmadik helyet szerezve.

Fehér Olivér III. hely

Dícséretet érdemel elsősorban Bartus Brigitta, aki kitűnő versenyzéssel nem hagyott kétséget az első helye felől, valamint Kovács Márton és Fehér Olivér akik a sorsolásnál elkövetett sorozatos hibák ellenére az idősebbek és nagyobbak között is bátran vállalták a küzdelmeket.

Köszönettel tartozunk Farkas Bálintnak, aki segítőként érkezett a versenyre.

A versenyen a szervezőktől különdíjban részesültek a veszprém megyei klubok azon versenyzői, akik az országos bajnokságokon 2008 évben
Magyar Bajnoki címet szereztek.
Kettő ilyen versenyző volt az egyik Alapítványunk versenyzője, Bartus Melinda aki a diák B korcsoport 44 kg-os súlycsoportjában győzedelmeskedett.

Gratulálok mindenkinek az elért eredményekhez és további sikereket kívánok!